• „Hravé športovanie“

1. júna 2018 oslávili deti v  Materskej škole na Nám. SNP 17 v Detve Medzinárodný deň detí športovou olympiádou v téme dinosaury a Flinstonovci.  Deti počas celého dopoludnia plnili rôzne športové disciplíny- preskakovali a behali cez prekážky s dinosaurím vajíčkom, hádzali kruh na nos dinosaura, podliezali kostru dinosaura, prechádzali s labami dinosaura okolo prekážok,...a iné. Skúsenosti im ukazujú, že každé dieťa  rado športuje. Treba ho len motivovať, nájsť aktivitu, ktorá ho baví a vytvoriť mu podmienky. Aktivity boli pre deti zaujímavé a pútavé práve nápadom s dinosaurami. Vhodne zvolenou témou MDD vytvorili u detí pozitívny vzťah k telovýchovným činnostiam a športu a upevňovali ich  zdravie a psychickú pohodu. Celým areálom sa niesla veselá hudba a smiech detí.

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVANÝ

Z ROZPOČTU MESTA DETVA